HOTSPOTS

BREAKFAST

De Superette Guldensporenstraat 29 - http://www.de-superette.be/

Simon Says Sluizeken 8 - http://www.simon-says.be/

Café Labbath Oude Houtlei 1 - http://www.cafelabath.be/

Bidon Bisdomkaai 25 - http://www.barbidon.be/

Gust Papegaaistraat 55 - http://www.gustgent.be/

FranzGustav Ham 163 - https://www.facebook.com/FranzGustavGent/

Luv L'oeuf Nederkouter 30 - https://www.luvloeuf.com/

Julie's House Kraanlei 13 - https: //www.julieshouse.be/

LUNCH

BE O versbar Heilige geeststraat 30 - https://www.beo-markt.be/

CRU/CUIT Kouter 177 - https://www.cru.be/

Lepelblad Onderbergen 40 - https://www.lepelblad.be/

Lokaal Brabantdam 100 - https://www.lokaal.gent/

BODO Burgstraat 2 - https://www.bodo.gent/

Oh My Poké Sint-Jacobsnieuwstraat 103A - https://www.ohmypoke.be/

Ramen (noedelbar) Oudburg 51 - https://www.ramen.gent/

Frituur Bij Filip Pensmarkt 8 - https://visit.gent.be.bij Filip/

BOON Geldmunt 6 - https://www.boon.gent/

APERO

Bacaro Donkersteeg 1 - https://bacaro.be/

WIN Burgstraat 8 - https://www.barwin.be/

ONA Nederkouter 71 - https://www.ona.gent/nl

De Alchemist Rekelingenstraat 3 - https://www.facebook.com/DeAlchemistGent/?fref=ts

DINER

Meme Gusta Burgstraat 19 - https://www.meme-gusta.be

Mosquito coast Hoogpoort 28 - https://www.mosquitocoast.be/

Keizershof Vrijdagmarkt 47 - https://www.keizershof.net/

De Lieve Sint-Margrietstraat 1 - https://www.eetkaffee-delieve.be/

A food affair Hoogstraat 58 - https://www.afoodaffair.be/

Per Bacco Sint-Jacobsnieuwstraat 56 - https://www.perbacco.be/

De Superette Guldensporenstraat 29 - https://www.de-superette.be/

 

DINER+++

Aroy Aroy Lange Steenstraat 10 - https://aroyaroy.be

Roots Vrouwebrouwersstraat 5 - https://www.rootsgent.be/

Volta Nieuwe wandeling 2B - https://www.voltagent.be/

Publiek Ham 39 - https://www.publiekgent.be/

VEGETARISCHE KEUKEN

Madam Bakster Brabantdam 142 - https://www.madambakster.be/

BE O Versbar Heilige Geeststraat 30 - https://www.beo-markt.be/nl

De Warempel Zandberg 8 - https://warempel.be/en

Le Botaniste Hoornstraat 13 - http://www.lebotaniste.be/

De Appelier Citadellaan 47 - http://www.deappelier.be/nieuw/

​​

WERELDKEUKEN

Otomat (pizza) Kleine Vismarkt 3 - https://otomat.be/contact/gent/

Beiruti Voldersstraat 13 - https://otomat.be/contact/gent/

Le Baan Thai Corduwaniersstraat 57 - http://www.lebaanthai.be/nl/

Kin Khao Donkersteeg 23 - http://www.kinkhao.be/site/

Amatsu Hoogpoort 29 - http://www.amatsu.be/

Per Bacco Sint-Jacobsnieuwstraat 56 - https://www.perbacco.be/

SHOPPING

Tierenteyn-Verlent Groentemarkt 3 - https://www.tierenteyn-verlent.be/

CRU Kouter 177 - https://cru.be/

Sissy Boy Korenmarkt 16 - https://www.sissy-boy.com/

Twiggy Notarisstraat 3 - https://www.twiggy.be/

INTERIOR&DESIGN

YD Nordic House Belfortstraat 8 - https://www.ydnordichouse.be/

Huiszwaluw home Onderbergen 54 - https://www.huiszwaluw.com/

Walry Zwijnaardsesteenweg 6 - https://www.walry.be/

Copyright Jacobijnenstraat 8 - https://www.copyrightbookshop.be/

Dille en kamille Hoornstraat 15 - https://www.dille-kamille.be/nl/

Surplus Zwartezusterstraat 9 - http://www.surplusinterieur.be/

Art Nivo Onderbergen 76 - https://artnivo.be/nl

Depot 09 Nieuwevaart 118 - http://depot09.be/

 

CULTURE

STAM Godshuizenlaan 2 - https://stamgent.be/

MSK F. Scribedreef 1 - https://www.mskgent.be/nl

Kunstencentrum Vooruit vzw Sint-Pietersnieuwstraat 23 - https://www.vooruit.be/nl/home/

SMAK Jan Hoetplein 1 - https://smak.be/

MIAT Minnemeers 10 - https://www.industriemuseum.be/nl

MARKETS

Boekenmarkt Ajuinlei (zondag) - https://www.boekenmarkten.be/gent/ajuinlei

Bloemenmarkt Kouter (zondag) - https://visit.gent.be/nl/zien-doen/kuieren-op-de-kouter

Lousbergmarkt Lousbergkaai 33 - http://www.lousbergmarkt.be/

© GREAT. Gewad 42, 9000 Gent. T.+32 (0)479 41 24 48